SIT1602BI-72-18E-19.200000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-72-18E-19.200000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 1.8V, 1
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-72-18E-19.200000G SiTIME
    SIT1602BI-72-18E-19.200000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-72-18E-19.200000G is described as 40 TO 85C, 2016, 25PPM, 1.8V, 1. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE