SIT1602BI-71-18E-14.000000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-71-18E-14.000000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 1.8V, 1
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-71-18E-14.000000G SiTIME
    SIT1602BI-71-18E-14.000000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-71-18E-14.000000G is described as 40 TO 85C, 2016, 20PPM, 1.8V, 1. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM