SIT1602BI-32-33S-24.576000T SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-32-33S-24.576000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.3V, 2
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-32-33S-24.576000T SiTIME
    SIT1602BI-32-33S-24.576000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-32-33S-24.576000T is described as 40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.3V, 2. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"