SIT1602BI-32-30S-40.000000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-32-30S-40.000000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.0V, 4
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-32-30S-40.000000Y SiTIME
    SIT1602BI-32-30S-40.000000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-32-30S-40.000000Y is described as 40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.0V, 4. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH