SIT1602BI-32-28N-33.300000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-32-28N-33.300000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.8V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-32-28N-33.300000Y SiTIME
    SIT1602BI-32-28N-33.300000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-32-28N-33.300000Y is described as 40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.8V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"