SIT1602BI-32-28N-30.000000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-32-28N-30.000000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.8V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-32-28N-30.000000Y SiTIME
    SIT1602BI-32-28N-30.000000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-32-28N-30.000000Y is described as 40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.8V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"