SIT1602BI-32-18S-24.000000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-32-18S-24.000000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 1.8V, 2
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-32-18S-24.000000Y SiTIME
    SIT1602BI-32-18S-24.000000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-32-18S-24.000000Y is described as 40 TO 85C, 5032, 25PPM, 1.8V, 2. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"