SIT1602BI-32-18N-66.660000T SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-32-18N-66.660000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 1.8V, 6
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-32-18N-66.660000T SiTIME
    SIT1602BI-32-18N-66.660000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-32-18N-66.660000T is described as 40 TO 85C, 5032, 25PPM, 1.8V, 6. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    View
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"