SIT1602BI-32-18N-50.000000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-32-18N-50.000000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 1.8V, 5
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-32-18N-50.000000Y SiTIME
    SIT1602BI-32-18N-50.000000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-32-18N-50.000000Y is described as 40 TO 85C, 5032, 25PPM, 1.8V, 5. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"