SIT1602BI-31-33S-48.000000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-31-33S-48.000000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 3.3V, 4
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-31-33S-48.000000Y SiTIME
    SIT1602BI-31-33S-48.000000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-31-33S-48.000000Y is described as 40 TO 85C, 5032, 20PPM, 3.3V, 4. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE