SIT1602BI-31-30N-10.000000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-31-30N-10.000000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 3.0V, 1
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-31-30N-10.000000Y SiTIME
    SIT1602BI-31-30N-10.000000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-31-30N-10.000000Y is described as 40 TO 85C, 5032, 20PPM, 3.0V, 1. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A