SIT1602BI-31-28S-8.192000T SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-31-28S-8.192000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.8V, 8
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-31-28S-8.192000T SiTIME
    SIT1602BI-31-28S-8.192000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-31-28S-8.192000T is described as 40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.8V, 8. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM