SIT1602BI-31-25S-18.432000T SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-31-25S-18.432000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.5V, 1
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-31-25S-18.432000T SiTIME
    SIT1602BI-31-25S-18.432000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-31-25S-18.432000T is described as 40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.5V, 1. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH