SIT1602BI-31-18S-32.768000T SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-31-18S-32.768000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 1.8V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-31-18S-32.768000T SiTIME
    SIT1602BI-31-18S-32.768000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-31-18S-32.768000T is described as 40 TO 85C, 5032, 20PPM, 1.8V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE