SIT1602BI-31-18N-38.400000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-31-18N-38.400000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 1.8V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-31-18N-38.400000Y SiTIME
    SIT1602BI-31-18N-38.400000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-31-18N-38.400000Y is described as 40 TO 85C, 5032, 20PPM, 1.8V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM