SIT1602BI-31-18E-26.000000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-31-18E-26.000000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 26.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-31-18E-26.000000Y SiTIME
    SIT1602BI-31-18E-26.000000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-31-18E-26.000000Y is described as OSC MEMS 26.0000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    View
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE