SIT1602BI-31-18E-14.000000X SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-31-18E-14.000000X
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 1.8V, 1
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-31-18E-14.000000X SiTIME
    SIT1602BI-31-18E-14.000000X is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-31-18E-14.000000X is described as 40 TO 85C, 5032, 20PPM, 1.8V, 1. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN