SIT1602BI-22-33N-74.176000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-22-33N-74.176000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 7
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-22-33N-74.176000G SiTIME
    SIT1602BI-22-33N-74.176000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-22-33N-74.176000G is described as 40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 7. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM