SIT1602BI-22-30S-33.300000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-22-30S-33.300000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.0V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-22-30S-33.300000D SiTIME
    SIT1602BI-22-30S-33.300000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-22-30S-33.300000D is described as 40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.0V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM