SIT1602BI-22-30E-35.840000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-22-30E-35.840000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.0V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-22-30E-35.840000G SiTIME
    SIT1602BI-22-30E-35.840000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-22-30E-35.840000G is described as 40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.0V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM