SIT1602BI-22-28S-8.192000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-22-28S-8.192000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.8V, 8
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-22-28S-8.192000D SiTIME
    SIT1602BI-22-28S-8.192000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-22-28S-8.192000D is described as 40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.8V, 8. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    View
    Bud Industries
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM