SIT1602BI-22-28S-75.000000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-22-28S-75.000000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.8V, 7
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-22-28S-75.000000D SiTIME
    SIT1602BI-22-28S-75.000000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-22-28S-75.000000D is described as 40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.8V, 7. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
    Tripp Lite
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V