SIT1602BI-22-28S-74.250000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-22-28S-74.250000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.8V, 7
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-22-28S-74.250000D SiTIME
    SIT1602BI-22-28S-74.250000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-22-28S-74.250000D is described as 40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.8V, 7. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM