SIT1602BI-22-28N-60.000000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-22-28N-60.000000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.8V, 6
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-22-28N-60.000000G SiTIME
    SIT1602BI-22-28N-60.000000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-22-28N-60.000000G is described as 40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.8V, 6. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM