SIT1602BI-22-28E-27.000000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-22-28E-27.000000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-22-28E-27.000000E SiTIME
    SIT1602BI-22-28E-27.000000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-22-28E-27.000000E is described as OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE