SIT1602BI-22-25S-8.192000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-22-25S-8.192000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.5V, 8
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-22-25S-8.192000G SiTIME
    SIT1602BI-22-25S-8.192000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-22-25S-8.192000G is described as 40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.5V, 8. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA