SIT1602BI-22-25N-33.333000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-22-25N-33.333000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.5V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-22-25N-33.333000E SiTIME
    SIT1602BI-22-25N-33.333000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-22-25N-33.333000E is described as 40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.5V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE