SIT1602BI-22-18S-4.000000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-22-18S-4.000000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 1.8V, 4
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-22-18S-4.000000D SiTIME
    SIT1602BI-22-18S-4.000000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-22-18S-4.000000D is described as 40 TO 85C, 3225, 25PPM, 1.8V, 4. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD