SIT1602BI-22-18S-38.000000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-22-18S-38.000000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 1.8V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-22-18S-38.000000G SiTIME
    SIT1602BI-22-18S-38.000000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-22-18S-38.000000G is described as 40 TO 85C, 3225, 25PPM, 1.8V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE