SIT1602BI-22-18S-38.000000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-22-18S-38.000000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 1.8V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-22-18S-38.000000D SiTIME
    SIT1602BI-22-18S-38.000000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-22-18S-38.000000D is described as 40 TO 85C, 3225, 25PPM, 1.8V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE