SIT1602BI-22-18S-31.250000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-22-18S-31.250000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 1.8V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-22-18S-31.250000D SiTIME
    SIT1602BI-22-18S-31.250000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-22-18S-31.250000D is described as 40 TO 85C, 3225, 25PPM, 1.8V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM