SIT1602BI-21-33E-66.666600E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-21-33E-66.666600E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 66.6666MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-21-33E-66.666600E SiTIME
    SIT1602BI-21-33E-66.666600E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-21-33E-66.666600E is described as OSC MEMS 66.6666MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE