SIT1602BI-21-28N-54.000000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-21-28N-54.000000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.8V, 5
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-21-28N-54.000000E SiTIME
    SIT1602BI-21-28N-54.000000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-21-28N-54.000000E is described as 40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.8V, 5. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK