SIT1602BI-21-25S-35.840000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-21-25S-35.840000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-21-25S-35.840000E SiTIME
    SIT1602BI-21-25S-35.840000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-21-25S-35.840000E is described as 40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS