SIT1602BI-21-25N-6.000000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-21-25N-6.000000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 6
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-21-25N-6.000000D SiTIME
    SIT1602BI-21-25N-6.000000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-21-25N-6.000000D is described as 40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 6. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM