SIT1602BI-21-25N-54.000000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-21-25N-54.000000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 5
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-21-25N-54.000000D SiTIME
    SIT1602BI-21-25N-54.000000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-21-25N-54.000000D is described as 40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 5. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"