SIT1602BI-21-25N-50.000000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-21-25N-50.000000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 5
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-21-25N-50.000000G SiTIME
    SIT1602BI-21-25N-50.000000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-21-25N-50.000000G is described as 40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 5. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB