SIT1602BI-21-25N-4.000000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-21-25N-4.000000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 4
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-21-25N-4.000000G SiTIME
    SIT1602BI-21-25N-4.000000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-21-25N-4.000000G is described as 40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 4. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM