SIT1602BI-21-25N-4.000000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-21-25N-4.000000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 4
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-21-25N-4.000000D SiTIME
    SIT1602BI-21-25N-4.000000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-21-25N-4.000000D is described as 40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 4. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"