SIT1602BI-21-25N-3.570000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-21-25N-3.570000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-21-25N-3.570000G SiTIME
    SIT1602BI-21-25N-3.570000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-21-25N-3.570000G is described as 40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM