SIT1602BI-21-25E-10.000000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-21-25E-10.000000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 1
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-21-25E-10.000000E SiTIME
    SIT1602BI-21-25E-10.000000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-21-25E-10.000000E is described as 40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 1. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK