SIT1602BI-21-18S-40.000000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-21-18S-40.000000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 1.8V, 4
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-21-18S-40.000000G SiTIME
    SIT1602BI-21-18S-40.000000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-21-18S-40.000000G is described as 40 TO 85C, 3225, 20PPM, 1.8V, 4. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE