SIT1602BI-12-33S-33.330000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-12-33S-33.330000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.3V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-12-33S-33.330000E SiTIME
    SIT1602BI-12-33S-33.330000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-12-33S-33.330000E is described as 40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.3V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM