SIT1602BI-12-33N-66.666600D SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-12-33N-66.666600D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.3V, 6
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-12-33N-66.666600D SiTIME
    SIT1602BI-12-33N-66.666600D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-12-33N-66.666600D is described as 40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.3V, 6. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK