SIT1602BI-12-33E-8.192000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-12-33E-8.192000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 8.1920MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-12-33E-8.192000E SiTIME
    SIT1602BI-12-33E-8.192000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-12-33E-8.192000E is described as OSC MEMS 8.1920MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"