SIT1602BI-12-30E-62.500000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-12-30E-62.500000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 6
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-12-30E-62.500000D SiTIME
    SIT1602BI-12-30E-62.500000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-12-30E-62.500000D is described as 40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 6. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP