SIT1602BI-12-30E-33.330000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-12-30E-33.330000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-12-30E-33.330000E SiTIME
    SIT1602BI-12-30E-33.330000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-12-30E-33.330000E is described as 40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    View
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V