SIT1602BI-12-30E-33.300000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-12-30E-33.300000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-12-30E-33.300000E SiTIME
    SIT1602BI-12-30E-33.300000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-12-30E-33.300000E is described as 40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"