SIT1602BI-12-25N-54.000000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-12-25N-54.000000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.5V, 5
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-12-25N-54.000000D SiTIME
    SIT1602BI-12-25N-54.000000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-12-25N-54.000000D is described as 40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.5V, 5. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE