SIT1602BI-12-25N-20.000000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-12-25N-20.000000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.5V, 2
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-12-25N-20.000000E SiTIME
    SIT1602BI-12-25N-20.000000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-12-25N-20.000000E is described as 40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.5V, 2. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"